KARRIERLEHETŐSÉGEK BMW PARTNEREKNÉL

Lépjen be a BMW magyarországi márkakereskedői hálózatának világába. Számos érdekes álláslehetőség kínálkozik itt az Ön számára, ahol a BMW prémium kategóriás autói között dolgozhat.

A BMW Partnerek a legmagasabb elvárásokat támasztják minden tekintetben, az értékesítéstől kezdve a szervizelésben és az ügyfélszolgálaton át egészen a műszaki támogatásig. A BMW márkakereskedői hálózata országszerte izgalmas csatlakozási lehetőségeket kínál kereskedelmi és műszaki területeken minden elhivatott BMW rajongó számára.

Legyen Ön is az egyik BMW Partner munkatársa a számos magyarországi helyszín valamelyikén, és élvezze az állandó továbbképzési és továbbtanulási lehetőségek előnyeit, melyek tovább növelik a munka iránti szenvedélyét.

Osztozzon sikereinkben, tekintse meg állásajánlatainkat!

ÁLLÁSAJÁNLATOK.

ÚTMUTATÓ A JELENTKEZÉSHEZ.

Ha testhez álló állást talált egyik BMW Partnernél ezen a honlapon, a jelentkezést szolgáltató partnerünk, a HRem kezeli. Egyszerűen küldje el pályázatát a hirdetés végén található e-mail címre.

Jelentkezése beérkezése után a HRem felveszi Önnel a kapcsolatot, és sikeres elbírálás esetén, interjúkon vesz részt – előszőr a HRemnél, majd az adott BMW partnernél. Ekkor lehetősége nyílik rá, hogy a BMW partner minden oldaláról személyesen megismerje és belehelyezkedjen a szerepkörbe. Amennyiben Önre esik a választás, álmai állását nyeri el.

A folyamat lépései:

  • Jelentkezés e-mailben
  • HRem előszűrés
  • Interjú a BMW Partnernél
  • Álommunka

BETÖLTHETŐ MUNKAKÖRÖK.

Tapasztalt értékesítő, autószerelő vagy szerviztanácsadó? Esetleg karrierlehetőség iránt érdeklődik ey BMW Partnernél? Itt a lehetőség, hogy megtalálja álmai munkáját. Az aktuálisan betölthető állások listáját az alábbi felületen találja. Reméljük, hamarosan hallunk Önről.

Település
Munkakör
Budapest III.
Budapest, Könyves Kálmán krt.
Budapest, XIII. kerület